ניהול מבנים - אופרה ניהול ואחזקה, אופרה ירוקה, צור קשרהשאירו פרטים ואחד מנציגינו
יצור עמכם קשר בהקדם

 

פרופיל חברה

חברת ניהול ועד בית
הקידמה האופיינית למאה ה-21 ניכרת היטב במבנים הסובבים אותנו. טכנולוגיות חדישות הביאו איתן בנייני ענק משולבים מערכות חכמות, מורכבות ומשוכללות; חלקן נועדו לשמור על חיינו ואחרות להפוך אותם נוחים יותר.

גודלם של הבניינים ומורכבותם הפכו את משימות הניהול והתחזוקה לתובעניות במיוחד לא רק מבחינת הזמן הדרוש לשם כך אלא גם מבחינת הידע והכלים. חשיבותם של אלה ברורה: בניין שאינו מנוהל כהלכה מאבד מערכו כנכס. התועלת וההנאה המופקות ממנו, פוחתות גם הן.

אבל, זה עוד לא הכל. דרך העיניים שלנו, מבנה הוא לא עוד מקום שצריך להיות בו. מבנה צריך להיות כזה שמזמין להכנס אליו, מעורר רצון לשהות בו, להשאר. הוא צריך להיראות, להרגיש ולהעניק תחושת בטחון ושלמות.

התובנות האלה הן היסודות שעליהן הושתתה ופועלת 'אופרה'. הן שסייעו לגיבוש החזון וערכי החברה והן ממשיכות להתבטא יום-יום, רגע-רגע בפעילותה השוטפת.

'אופרה', באמצעות הון אנושי מוכשר, מודל ניהול מתקדם וכלים חדשניים, מעניקה לבניינים המנוהלים על ידה, לבעליהם ולדייריהם מענה מקצועי, מוקפד ויעיל - הן לצרכים השוטפים והן לאלה המתעוררים מזמן לזמן.

מנגנוני בקרה ופיקוח הפועלים סביב השעון (364 ימים בשנה), באופן המותאם לכל מבנה על פי מאפייניו - מהותו, גודלו והמערכות השלובות בו - ממצבים את 'אופרה' כחלוצה בתחומה ומבטיחים שמירה על המעמד המחייב.

'מקצועי, מוקפד ומהימן' אינה סיסמה אלא דרך התנהלות.
 
 
כל הזכויות שמורות לאופרה  ניהול מבנים בע"מ